Patronat merytoryczny: Stała Konferencja Ekonomii Społecznej ●

Formularz zgłoszeniowy do 12. edycji Konkursu (eS) im. Jacka Kuronia

Nasz konkurs jest także dla tych podmiotów, które nie mają statusu przedsiębiorstwa społecznego nadanego przez wojewodę na mocy ustawy z dnia 5 sierpnia 2022 r. o ekonomii społecznej. Jesteś firmą społeczną? Aplikuj teraz!

Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w dwunastej edycji Konkursu (eS) na Najlepsze Przedsiębiorstwo Społeczne Roku im. Jacka Kuronia. Konkurs (eS) to inicjatywa, w której od wielu lat nagradzamy przedsiębiorstwa, które charakteryzuje sukces wynikający z połączenia działalności gospodarczej z zaangażowaniem na rzecz rozwiązywania problemów społecznych. W minionym roku tytuł Najlepszego Przedsiębiorstwa Społecznego Roku zdobył Zakład Aktywności Zawodowej Stowarzyszenia Radość w Dębicy. W tym roku to właśnie Państwa przedsiębiorstwo może być laureatem!

 

UWAGA! Jeśli mają Państwo wątpliwości czy podmioty niemające statusu przedsiębiorstwa społecznego w myśl ustawy z dnia 5 sierpnia 2022 r. o ekonomii społecznej mogą startować w konkursie, to odpowiadamy – tak, mogą startować. Więcej informacji na ten temat znajduje się w regulaminie konkursu, dostępnym pod tym linkiem.

Wszelkie informacje dotyczące Konkursu (eS), regulamin oraz link do formularza zgłoszeniowego można znaleźć na stronie: www.konkurs-es.pl. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresami: krzysztof.alcer@fise.org.pl, telefon: 574 17 90 81; eliza.gryszko@fise.org.pl, telefon: 665 137 266. przypadku napotkania trudności z przesłaniem formularza, służymy techniczną pomocą w jego wypełnieniu pod numerem telefonu 570 232 802.

PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ ZAKOŃCZONE!

Zostańmy w kontakcie!