Patronat merytoryczny: Stała Konferencja Ekonomii Społecznej ●

10. edycja już za nami!

4 listopada podczas uroczystej Gali Finałowej poznaliśmy zwycięzców Konkursu na Najlepsze Przedsiębiorstwo Społeczne Roku 2021. Gala odbyła się w Marzycielach i Rzemieślnikach – Domu Innowacji Społecznych.

Do tegorocznej edycji Konkursu [eS] zakwalifikowało się aż 50 przedsiębiorstw społecznych. W wyniku oceny formalnej oraz efektów pracy ekspertek i ekspertów (społecznych i ekonomicznych) do udziału w Finale nominowanych zostało 15 przedsiębiorstw. 

Każdy z Finalistów został oceniony równolegle i niezależnie dwóch ekspertów ekonomicznych. Eksperci społeczni dokonali swojej oceny w czasie wizyt studyjnych, które odbyli do każdej z piętnastu firm społecznych. W wyniku analizy zebranych ocen i wniosków Rada Konkursu – składająca się z ekspertów oraz przedstawicieli partnerów i organizatorów Konkursu – wyłoniła zwycięskie przedsiębiorstwa. 

ZWYCIĘZCY 10. EDYCJI KONKURSU IM. JACKA KURONIA

NAGRODA GŁÓWNA

PRZEDSIĘBIORSTWO SPOŁECZNE ROKU 2021

NAGRODA PUBLICZNOŚCI

Rada Konkursu przyznała czterem przedsiębiorstwom Nagrody Specjalne – Wyróżnienia Honorowe za wybitne osiągnięcia w rozwoju przedsiębiorczości społecznej. 

 

Konkurs odbył się po raz 10 dzięki Partnerom Strategicznym – Orange Polska, Towarzystwu Ubezpieczeń Wzajemnych, TISE – Towarzystwu Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych, PwC Polska, Grupie ANG i Związkowi Lustracyjnemu Spółdzielni.

Patronat merytoryczny nad konkursem sprawował SKES – Stała Konferencja Ekonomii Społecznej. 

Ekonomiaspoleczna.pl, ngo.pl oraz Nienieodpowiedzialni obieli patronat medialny nad wydarzeniem. 

Zobacz relację z Gali 10. edycji Konkursu!

Zostańmy w kontakcie!