Patronat merytoryczny: Stała Konferencja Ekonomii Społecznej ●

Zapraszamy na Galę 9. edycji Konkursu [eS]

Serdecznie zapraszamy na Uroczystą Galę wręczenia nagród w 9. edycji Konkursu [eS] im. Jacka Kuronia na Najlepsze Przedsiębiorstwo Społeczne Roku.

Gala odbędzie się 14 listopada 2019 roku (czwartek)o godzinie 19:00 w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie przy ul. Trębackiej 4.

Finaliści i finalistki

W tym roku w finale Konkursu mamy 13 niezwykłych przedsiębiorstw społecznych z 43, które przesłały zgłoszenia z całej Polski. Mają one szansę otrzymać wyróżnienie i docenienie ich wyjątkowej działalności nie tylko przez Radę Konkursu, która przyznaje nagrody po czteroetapowej weryfikacji ekspertek i ekspertów ekonomicznych i społecznych, ale także przez nas wszystkich, zaangażowanych w rozwój lub kibicujących polskiej przedsiębiorczości i ekonomii społecznej. [strona z informacjami o finałowych przedsiębiorstwach]

NagradzaMY!

W tym roku chcemy wspólnie – z drobnych wpłat nas wszystkich – ufundować jedną z nagród. Każda osoba, która wpłaci więcej niż 25 zł zostanie oficjalnym sponsorem Nagrody Publiczności, a jej imię i nazwisko zostanie zapisane na symbolicznym czeku wręczonym podczas Gali Konkursu 14 listopada. Strona głosowania i odnośnik do internetowej zbiórki na Nagrodę Publiczności znajduje się pod adresem www.zrzutka.pl/konkurs-es

Potwierdzenie
Proszę o potwierdzenie przybycia do 12 listopada 2019 r. Wystarczy wysłać wiadomość e-mail konkurs[at]fise.org.pl lub zadzwonić: +48 574 17 90 81. Partnerami 9. edycji Konkursu [eS] im. Jacka Kuronia są: ORANGE Polska S.A., Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW, Towarzystwo Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych TISE S.A., PwC Polska, ANG Spółdzielnia, Związek Lustracyjny Spółdzielni Pracy.

Zostańmy w kontakcie!