Patronat merytoryczny: Stała Konferencja Ekonomii Społecznej ●

Formularz zgłoszeniowy do Konkursu (eS) im. Jacka Kuronia 2024

Zapraszamy do zgłoszeń wszystkie podmioty ekonomii społecznej niezależnie od posiadanego statutu przedsiębiorstwa społecznego!

Uwaga! Zgłaszać się mogą przedsiębiorstwa, które mają za sobą przynajmniej dwa lata działalności.

ZGŁOSZENIA DO 15 SIERPNIA 2024!

 

Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w dwunastej edycji Konkursu (eS) na Najlepsze Przedsiębiorstwo Społeczne Roku im. Jacka Kuronia. Konkurs (eS) to inicjatywa, w której od wielu lat nagradzamy przedsiębiorstwa, które charakteryzuje sukces wynikający z połączenia działalności gospodarczej z zaangażowaniem na rzecz rozwiązywania problemów społecznych. W minionym roku tytuł Najlepszego Przedsiębiorstwa Społecznego Roku zdobyła Spółdzielnia Socjalna MULTISERVICE. W tym roku to właśnie Państwa przedsiębiorstwo może być laureatem!

 

UWAGA! Jeśli mają Państwo wątpliwości czy podmioty niemające statusu przedsiębiorstwa społecznego w myśl ustawy z dnia 5 sierpnia 2022 r. o ekonomii społecznej mogą startować w konkursie, to odpowiadamy – tak, mogą startować. Więcej informacji na ten temat znajduje się w regulaminie konkursu, dostępnym pod tym linkiem.

Wszelkie informacje dotyczące Konkursu (eS), regulamin oraz link do formularza zgłoszeniowego można znaleźć na stronie: www.konkurs-es.pl. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresami: krzysztof.alcer@fise.org.pl, telefon: 574 17 90 81; aleksandra.kot@fise.org.pl, telefon: 570 232 802. przypadku napotkania trudności z przesłaniem formularza, służymy techniczną pomocą w jego wypełnieniu.

Zostańmy w kontakcie!

"*" oznacza pola wymagane

Zgoda na dane osobowe*