Patronat merytoryczny: Stała Konferencja Ekonomii Społecznej ●

12. gala konkursu (eS) im. Jacka Kuronia przeszła do historii

Z ogromną radością chcemy Wam podziękować za udział w naszym wydarzeniu – gali wieńczącej 12. edycję Konkursu (eS) im. Jacka Kuronia na najlepsze przedsiębiorstwo społeczne roku.To był wieczór pełen emocji, wzruszeń i inspiracji! 

Gruntowna praca, poświęcenie oraz nieustające zaangażowanie naszych laureatów uczyniły tę noc niezapomnianą. Fundacje, Spółdzielnie Socjalne, Przedsiębiorstwa Społeczne i Stowarzyszenia, każde z Was wnosi wyjątkowy wkład w kształtowanie lepszego jutra. Jesteśmy zainspirowani Waszym oddaniem i poświęceniem.

Gratulacje dla zwycięzców, a także dla wszystkich, którzy są częścią tej niezwykłej społeczności! 

Spółdzielnia Socjalna MULTISERVICE zdobywa nagrodę główną Konkursu im. Jacka Kuronia na Przedsiębiorstwo Społeczne Roku 2023! 

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu, MULTISERVICE realizuje misję reintegracji zawodowej i społecznej osób zagrożonych wykluczeniem. Od ochrony osób i mienia po klub fitness MEDI-GYM, ich działania są jednym wielkim sukcesem społecznym! 

Nagroda „Odkrycie Roku 2023” trafia do Spółdzielni Socjalnej „Ważka”!

„Ważka” skupia swoją pomoc na seniorach, chorych i osobach z niepełnosprawnością. To młode przedsiębiorstwo, które mimo krótkiego stażu osiągnęło spektakularny sukces! 

Przedsiębiorstwo Społeczne ŚMA non profit sp. z o.o. zdobywa nagrodę „Pomysł na Rozwój 2023”! 

Akademia Malucha Pluszowy Miś i Specjalne Przedszkole Terapeutyczne „Odkrywcy Talentów” to przestrzenie, gdzie rozwijają się najmłodsi pod okiem wykwalifikowanych specjalistów. Gratulacje za zaszczytną nagrodę! 🌟👶

Fundacja Kulawa Warszawa otrzymuje Nagrodę Specjalną im. Henryka Wujca! 

Działa na wielu płaszczyznach, a obecne główne starania koncentrują się na poprawie dostępu do usług ginekologicznych dla kobiet z niepełnosprawnościami. To uznanie dla ich zaangażowania i walki o równość! 

Fundacja Leny Grochowskiej wyróżniona przez Radę Konkursu! 

Tworzą unikalne dzieła i oferują pracę dla osób z niepełnosprawnościami, a teraz otrzymują wyróżnienie specjalne. Serdeczne gratulacje! 

Nagroda Publiczności dla Stowarzyszenia „RAZEM”! 

Stowarzyszenie „RAZEM” to jednostka solidarności wspierająca osoby z niepełnosprawnościami. Gratulacje za uznanie publiczności!

A teraz zachęcamy Was do przejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia, pełnej uścisków, radości i chwil pełnych wspólnego triumfu. Na końcu galerii zdjęć znajdziecie zapis na żywo z gali konkursu. 

Dziękujemy Wam za każdą chwilę dzielonego sukcesu, każdy uścisk i za to, że jesteście z nami na tej wspaniałej drodze społecznej troski! 💖🚀 #PodsumowanieGali #WspólnySukces #SpołecznaTroska #Dziękujemy 🌟🙌

Poniżej zapis relacji na żywo z gali.

Zostańmy w kontakcie!