NAGRODY

Nagroda Główna

15 000 złotych

Nagrodę Główną i tytuł “Przedsiębiorstwa Społecznego Roku” zdobywa jedno przedsiębiorstwo społeczne najlepiej radzące sobie na rynku, oferujące produktów lub usług wysokiej jakości i mające przy tym istotny wpływ na rozwiązanie ważnego problemu społecznego.

Pomysł na Rozwój

10 000 złotych

Nagrodą Pomysł na Rozwój Rada Konkursu nagrodzi przedsiębiorstwo wyróżniające się innowacyjnością w działaniu. Mające dobry plan, jak rozwijać swoją działalność w dotychczasowym lub w nowych obszarach.

Odkrycie Roku

5 000 złotych

Nagrodą Odkrycie Roku Rada Konkursunagrodzi przedsiębiorstwo działające co najmniej od roku, zgłaszającej się do konkursu po raz pierwszy i rokujące – zdaniem Rady – największe nadzieje na przyszłość.

Nagroda Publiczności

3 000 złotych

Nagroda Publiczności przyznawana zostanie na podstawie internetowego głosowania publiczności, przeprowadzonego na stronie Konkursu. W głosowaniu publiczności wezmą udział wszyscy tegoroczni Finaliści.

Mentoring PwC

Nagrodą niefinansowa w formie mentoringu biznesowego dla liderów przedsiębiorstw społecznych. Eksperci – Wolontariusze PwC będą pracować z nagrodzonymi przedsiębiorstwami, wspierając ich rozwój w określonych wspólnie obszarach.

organizator

partnerzy